Čvn

Tradiční závěrečnou výstavu žáků Základní umělecké školy jsme zahájili vernisáží v Muzeu Bakovska. Na úvod nám na klarinet zahrála Adina Linková a na saxofon Emma Linková. Fotodokumentaci pořídil Lukáš Bígl. Výstavu, na téma podmořský svět, si můžete prohlédnout do 26. srpna 2024 ve výpůjční době knihovny a o víkendech v otevírací době muzea.

Tímto bychom rádi poděkovali paní učitelce Mgr. Monice Michalcové za celoroční spolupráci a výzdobu ve městě. Práce dětí můžete v průběhu roku vidět například na Městském úřadě, ve zdravotním středisku, nebo v prostorách Církve československé husitské. Také u nás žáci pravidelně vystavují. Jejich obrázky si můžete prohlédnout ve vestibulu budovy a v knihovně, kde jsou v současné době vystavené grafické tisky.