Bře

Děkujeme za Váš zájem o knižní noviny, je radost vidět ještě před otevřením knihovny frontu ve vestibulu. Zároveň si dovolujeme upozornit, že pár pěkných „kousků“ nám tu ještě zůstalo, tak se stavte. Rády Vám také knihy rezervujeme nebo můžete využít online rezervace. Nevíte si rady? Nevadí! Rády Vás zaučíme.

Bře

Víte, kolik dětí bylo ve čtvrtek v knihovně? My ano! 102 dětí z MŠ navštívilo naši knihovnu v rámci měsíce knihy. A co jsme dělali? Povídali jsme si o jaru, o blížících se Velikonocích a hlavně jsme si prohlédli knížky. Čas byl i na doprovodné aktivity jako skládání paprsků sluníčka nebo hru, kdy děti přikládají ruce na barvy. Děkujeme za prima dopoledne!

Bře

S 0.P jsme si povídali o zvycích, obyčejích a o Velikonocích. Řekli jsme si, co se dělá v jednotlivé dny před Velikonocemi a ptali jsme se, které zvyky sami dodržují, ať už doma nebo ve škole. Abychom si uměli spočítat, kolik dní nám zbývá do Velikonoc, procvičili jsme pomocí interaktivní pomůcky čísla a počítání. Děti společně složily sluníčku paprsky podle barev, aby nám více svítilo a vyrobily zápich do kytiček – slepičku.