Dub
NOVÝ ROČNÍK VELMISTROVY ŠIFRY V BAKOVĚ NAD JIZEROU STARTUJE JIŽ VE STŘEDU 21.4.2021
PŘIJĎTE SI ZAHRÁT NA ČERSTVÉM VZDUCHU A ODNESTE SI KRÁSNÝ POKLAD.
OPĚT PRO RODINY S DĚTMI JIŽ OD 4 LET
Milí přátelé,
je to tu! Již ve středu 21.4. od 8:30 pro Vás otevíráme druhý – zcela nový ročník naší tajemné celoroční hry za pokladem bakovského Velmistra!
Těšit se můžete na zcela nová místa, způsob luštění se zapeklitými chytáky pro celou rodinu, ale i pro mrkňousky již od 4 let.
Vaším cílem bude opět velmistrova truhla s pokladem, ale protože Vás čeká tento rok v pokladu i velké překvapení, bude stát opravdu za to.
Režim jsme v souladu se všemi nařízeními přizpůsobili tak, aby hra mohla začít v individálním režimu již nyní a jsme moc rádi, že se to podařilo:
Herní list zakoupíte v bakovské knihovně, celá hra probíhá venku a rozluštění proběhne u magické desky před muzeem, které musíme nechat prozatím uzavřené.
PROVOZNÍ DOBA MĚSTSKÉ KNIHOVNY:
PO+ST od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 17:00 hodin
PÁ od 8:30 do 12:00 hodin
Těšíme se na první hráče!
Tým Velmistrovy šifry
Taťána Dvořáková, Eva Chládková