Dub

Knihovna oznamuje čtenářům, že bude od 29. dubna opět v provozu. Vzhledem k tomu, že nesmí být v knihovně větší množství čtenářů, bude půjčování probíhat v omezeném režimu. O podrobnostech Vás budeme informovat. Práce na internetu, setkávání se a využívání  prostor pro studium nebude možné.

Dub

2. díl Bakovské hudební mozaiky je určený hlavně dětem, ale pobaví se určitě i dospělí. Děkujeme Romanovi Kordovi a Jarce Nárožné za poskytnutí nahrávky a za to, že umí i v nepohodě rozesmát děti i dospělé. Těšíme se, až zase přijedou do Bakova.

Divadélko Romaneto

Zveřejnil(a) Městská knihovna Bakov nad Jizerou a Muzeum Bakovska dne Pátek 24. dubna 2020