Čvn
#EdtechStandsWithUkraine je neziskový projekt společnosti ODILO, jehož cílem je pomoci dětem a jejich rodičům při vzdělávání (jak v oblasti jazyka, tak kultury a dějin zemí, kde našli útočiště) i odreagování (aby nemuseli neustále myslet na probíhající válečný konflikt).
Na platformě je zpřístupněno přes dva tisíce zdrojů v ukrajinštině (např. knih, ale i kurzů apod.). Lze využívat také např. jazykové kurzy a další vzdělávací programy.
Pro přístup k těmto zdrojům lze využít webové rozhraní i mobilní aplikaci, viz Google Play a AppStore. (Platformu je možné používat i offline – uživatelé si u konkrétního titulu mohou zvolit možnost offline používání; jde tedy vlastně o e-výpůjčky.)
Používání platformy je zdarma; je však třeba si (opět zdarma) vytvořit uživatelský účet.
Rozhraní je možné přepnout do jiných jazyků; česká jazyková verze je zatím v přípravě.