POZOR POZOR, MILÉ DĚTI!

Vyhlašujeme soutěž s názvem „Kdo zná nejvíc knížek?“

Jsou zadány 4 pohádkové postavy – princezna, víla, drak, čaroděj. Ke každé pohádkové postavě vymyslete co nejvíc názvů pohádek, ve kterých se tyto jednotlivé postavy vyskytují. Soutěž je určena pro děti do 12 let, těm mladším mohou samozřejmě pomoct rodiče. Až budete mít všechny pohádky sepsané, vytvořte nám některou z postav. Můžete jakoukoli technikou – malovat, vystřihovat, plasticky tvarovat, fantazii se meze nekladou.

Vaše výtvory nám můžete vyfotit a poslat e-mailem, poštou, dát do schránky, anebo přinést přímo do knihovny. Nezapomeňte uvést Vaše jméno, věk a adresu.

Uzávěrka soutěže je 15. června 2020.

Všichni zúčastnění dostanou dárek, ale pro vítěze, který vymyslí nejvíc pohádek, je připravena speciální odměna.

Kvě

Ještě jednou děkujeme všem dětem, kteří se v době uzavření knihovny zúčastnily Velikonoční hry. Jejich krásné výtvory a básničky si můžete prohlédnout v galerii na našich internetových stránkách.

Sladká odměna v podobě poukazu na zmrzlinu do cukrárny U pavoučka putuje dětem do poštovních schránek, druhou odměnu si budou moci vyzvednout v knihovně.

Velikonoční hra

Milí přátelé,

Přeji Vám příjemnou zábavu a pohodový májový večer.

Vojta Kiďák Tomáško

Folkové písničky pro BakovMěstská knihovna Bakov nad Jizerou a Muzeum BakovskaZveřejněno Táňou Dvořákovou · 26 min · Milí přátelé, pokud máte rádi folkovou hudbu, určitě znáte písničkáře Vojtu Kiďáka Tomáško, zakladatele skupiny Roháči a držitele několika Port. Na své krásné rozkvetlé zahradě v Lokti nad Ohří nahrál několik písniček a posílá je právě Vám. Přeji Vám příjemnou zábavu a pohodový májový večer.

Zveřejnil(a) Městská knihovna Bakov nad Jizerou a Muzeum Bakovska dne Pátek 1. května 2020