Kvě

TAJEMSTVÍ BAKOVSKÉHO POKLADU DEFINITIVNĚ ODHALENO:
PÁTRÁNÍ KONČÍ, DOBRODRUŽSTVÍ ZAČÍNÁ!
PÁ 8.5. 9:30 – 17:00

Milí přátelé,

snad nám to odpustíte – už není cesty zpět!;) – Napínavý příběh bakovského pokladu, o kterém jsme Vás informovali v předchozích příspěvcích, od archivních zkazků až po objevení tajemné truhlice, bylo promo největší celosezónní rodinné hry všech dob, kterou jsme pro Bakov nad Jizerou vytvořili:

VELMISTROVA ŠIFRA!

Slavnostně ji odstartujeme již příští pátek 8.5. a srdečně Vás na ní s dětmi (i mrňousky už od čtyř let) zveme:

Čeká Vás napínavé hledací dobrodružství, při kterém musíte společnými silami se svými dětmi odhalit deset tajných znamení v historickém centru Bakova nad Jizerou. Ty Vás zavedou až k velmistrově desce, která Vám otevře cestu ke klíči s pokladem. Tímto klíčem sami s dětmi otevřete Velmistrovu truhlici.

ORGANIZAČNE:

Hra probíhá z 90% venku, je individuální, tedy bez skupin, otevření truhlice v interiéru jednotlivě.

Vstupné je 75 Kč za hráče, 30 kč za doprovod. Každý hráč získá krásnou hodnotnou výhru.

TERMÍNOVĚ:

Zahajujeme v pátek 8.5. v 09:30, přijít můžete kdykoli 09:30 – 12:00, 13:30 – 17:00

Od pondělí 11.5. bude pak hra probíhat až do 31.10.2020 Přijít můžete kdykoli v provozní době městské knihovny (po, st, pá) a Muzea Bakovska (so, ne).

Za vývojový tým
Vojtěch Dvořák, tvůrce hry

PS:

A to nejdůležitější pro romantiky: Veškeré informace o českokamenickém velmistru Patzenhauerovi, který postavil bakovský chrám i zámek Zvířetice, jsou fascinující historické skutečnosti, kterým jsme pouze dotvořili část příběhu.

Vás a Vaše děti chceme tak atraktivní formou zážitku seznámit i s dějinami Bakova nad Jizerou na pozadí dobrodružného hledání.